Wij hebben geen algemeen nummer of een praktijkassistente.

We zijn een collectief van samenwerkende maar verder solistische werkende caseload vroedvrouwen.

Voor vragen of het maken van een afspraak bel je ons bij voorkeur op onze persoonlijke nummers of stuur je een persoonlijk e-mail bericht:

 

Algemeen informatie nummer   06 - 21230377             (Daniela)
Claudia van Dijk 06 - 18411618  claudia@vivevroedvrouw.nl
Daniela Eichenberger      06 - 11143332    daniela@vivevroedvrouw.nl
Michelle ten Berge 06 - 24610046 michelle@vivevroedvrouw.nl
Natasha Polgár 085 - 2007332 natasha@vivevroedvrouw.nl
Nienke de Leeuw 06 - 42387677 nienke@vivevroedvrouw.nl
Kalinka Van Vehmendahl 06 - 44030677 kalinka@vivevroedvrouw.nl

Niet-cliënten en zorgprofessionals kunnen contact opnemen via ons gezamenlijke e-mailadres: contact@vivevroedvrouw.nl 

Een kennismakingsgesprek is vrijblijvend en zonder kosten.

 

Praktijkadres:

W.G. Plein 173 en 175, AOC gebouw, Amsterdam West
(Ingang door draaideur, voor de receptie links de gang in, deuren aan rechterkant)

Ons werkgebied is groot. Neem contact op over de mogelijkheden. 

Michelle en Nienke hebben beiden een praktijk aan huis in respectievelijk Almere (Oosterwold) en Weesp

Plattegrond WG-plein

Bewaren