Voor aanvullende vragen of het maken van een afspraak bel je ons bij voorkeur op onze persoonlijke nummers of stuur je een persoonlijk e-mail bericht:

 

Antje Martje Bakker 06 - 41609689  
Antjemartje@vivevroedvrouw.nl
Michelle ten Berge 06 - 51055099 Michelle@vivevroedvrouw.nl
Claudia van Dijk 06 - 18411618 Claudia@vivevroedvrouw.nl
Nienke de Leeuw 06 - 42387677 Nienke@vivevroedvrouw.nl
Daniela Eichenberger 06 - 11143332 Beadaniela@vivevroedvrouw.nl
Bea van der Put 06 - 20971087 Beadaniela@vivevroedvrouw.nl
Maria Meijssen 06 - 27369953 Marianatasha@vivevroedvrouw.nl
Natasha Polgár 06 - 27369953 Marianatasha@vivevroedvrouw.nl

 

Niet-cliënten en zorgprofessionals kunnen contact opnemen via ons gezamenlijke e-mailadres: contact@vivevroedvrouw.nl 

Een kennismakingsgesprek is vrijblijvend en zonder kosten.

Praktijkadres:
W.G. Plein 173 en 175, AOC gebouw, Amsterdam West
(Ingang door draaideur, voor de receptie links de gang in, deuren aan rechterkant)

Ons werkgebied is groot. Neem contact op over de mogelijkheden. 

Plattegrond WG-plein

Bewaren